З чемпіонату світу — з нагородами!

18 вересня 2014 року

Спортсмени НУБіП України гідно виступили на 17-му чемпіонаті світу зі спортивної радіопеленгації.

Так, асистент кафедри комп’ютерних наук Олександра Пархоменко в складі збірної України завоювала срібну медаль чемпіонату на класичній дистанції на діапазоні 144 мегагерц в командному заліку серед жінок в категорії W21. А старший викладач кафедри фізичного виховання В’ячеслав Пархоменко став чемпіонам світу в особистому заліку у вправі радіоорієнтування та виборов ще дві золоті медалі — на класичних дистанціях на діапазонах 3,5 і 144 мегагерц в командному заліку в складі збірної України серед чоловіків в категорії M50.

Загалом у чемпіонаті світу, який проходив на півночі Казахстану 8-12 вересня ц.р. у державному національному природному парку «Бураба́й» (Боровоє), який ще називають «Казахська Швейцарія», взяли участь 287 спортсменів 25 країн з 4 континентів.

Фото Каріни Коноплицької (Україна) і Hiroshi Izuta (Japan).

Регіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015Захисти дисертацій