Жанна Бэлаш – студентка факультету інформаційних технологій призерка чемпіонату Європи зі спортивної радіопеленгації 2023 року

11 травня 2023, 1:47
м. Замость, Республіка Польща

Жанна Бєлаш – студентка 2-го курсу факультету інформаційних технологій на чемпіонаті Європи серед клубів, міжнародних змаганнях "Меморіал Здіслава" зі спортивної радіопеленгації у змаганнях серед юніорок посіла 2 місце на дистанції радіоорієнтування і 3 місце на дистанції пошуку «лис» на діапазоні 144 МГц. Змагання пройшли 5-7 травня в лісових масивах навколо мста Замость, Республіка Польща.

Призером змагань став і В’ячеслав Пархоменко – старший викладач кафедри фізичного виховання гуманітарно-педагогічного факультету, який у змаганнях серед ветеранів посів 2 місця на дистанціях радіоорієнтування і на дистанції пошуку «лис» на діапазоні 3,5 МГц та 3 місце на дистанції діапазону 144 МГц.

Команда киян посіла 1 місце у загальнокомандному залку серед 12 клубів.