Кубок першості у Технічного ННІ

23 лютого 2015 року

23 лютого в ігровій залі спортивного комплексу НУБіП України і відбулися змагання із настільного тенісу в рамках Спартакіади «Здоров’я» у 2015 році спорту, в яких прийняли участь 14 збірних команд. Така кількість учасників була рекордною за останні багато років, що безумовно підтверджує підвищення рівня інтересу у співробітників університету до занять фізичною культурою та спортом. На 6 тенісних столах протягом 6 годин відбувалися запеклі безкомпромісні поєдинки. Змагання в групах відбувалися по "круговій" системі.
В особистому заліку серед чоловіків другим став в.о. завідувача кафедри транспортних технологій та засобів АПК Козупиця С.І.,  Дьомін Олександр Анатолійович, доцент кафедри сільськогосподарських машин ім. акад. П.М. Василенка, зайняв дев’яте місце. Серед жінок третє місце посіла Матюшенко Л.М., старший лаборант кафедри тракторів і автомобілів. Зайняті нашими спортсменами місця у загальнокомандному заліку дозволили нашій збірній посісти почесне 1 місце. Кубок першості був вручений збірній Технічного ННІ.
Успіхів вам, наші дорогі спортсмени, нових звершень та перемог!

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015