Жіноча студентська збірна НУБіП України з футзалу у фінальній частині Кубку України

2 квітня 2024 року
  З 25 по 28 березня 2024 року в спортивному комплексі Олімпійського коледжу імені Івана Піддубного проходила фінальна частина Кубку України з футзалу серед жіночих команд ЗВО 2024 року.

Спортивна арена коледжу приймала сім найкращих студентських команд нашої країни, серед них:

1. Український державний університет ім. М.П. Драгоманова;
  2. Київський національний університет ім. Тараса Шевченка;
  3. НУБіП України;
  4. Національний університет «Полтавська політехніка»;
  5. Львівський державний університет фізичної культури;
  6. Черкаський національний університет ім. Богдана Хмельницького;
  7. Волинський національний університет ім. Лесі Українки.

Право представляти свій заклад вищої освіти кожна команда здобувала на першому етапі змагань – міських чемпіонатах з футзалу.
  Команди-фіналісти були розподілені на дві групи, в яких змагалися за вихід у фінал. Усі ігри були дуже видовищними та емоційними, команди – майстерними і професійними, ігрові комбінації та гольові моменти захоплювали подих та викликали почуття гордощів за високий рівень підготовки наших спортсменок-футзалісток, серед яких, гравчині вищої ліги України по футболу та футзалу, національної збірної України, переможці міжнародних змагань.
  Команда НУБіП України у груповому етапі поступилася майбутнім чемпіонкам турніру, команді УДУ ім. М.П. Драгоманова та бронзовим призеркам ЧНУ ім. Богдана Хмельницького, показала хорошу командну гру та у підсумку посіла шосте місце турніру.

Вітаємо жіночу збірну НУБіП України з участю у фінальній частині кубку України з футзалу серед жіночих команд ЗВО та бажаємо завжди досягати найвищих результатів.