Студенти університету перемогли у товариському футбольному матчі з колегами-голландцями

1 липня 2015 року

У рамках проведення міжнародного курсу «Радіоактивність та ядерна енергетика» 1 липня 2015 р. було організовано та проведено товариський матч з міні-футболу між командами учасників курсу з НУБіП України та Університету Вагенінген (Нідерланди).

Матч розпочався з швидкого наступу українців і вже на 3 хвилині був забитий гол у ворота суперників. Перший тайм закінчився з рахунком 3:0 на користь українців. У другому таймі атака голландців принесла їм 3 гола у ворота суперників (відзначилися Тілман Йоханес Шайдер, Дерек Мейвісен, Йорен Сатер).

Боротьба за перемогу виявилася досить запеклою, з рахунком 6:3 перемогу здобула команда НУБіП України. Перемогу команді вибороли Шимчик Тарас – 4 голи та Ляхович Олександр – 2 голи.

Завершили матч з міні-футболу співом гімну України і гімну Нідерландів та нагородженням обох команд солодкими призами від організаторів.