СТУДЕНТИ ФАКУЛЬТЕТУ ВЕТЕРИНАРНОЇ МЕДИЦИНИ ПРИЙНЯЛИ АКТИВНУ УЧАСТЬ У ЗМАГАННЯХ З ГИРЬОВОГО СПОРТУ

29 листопада 2019, 14:35

28 листопада 2019 року (четвер) студенти факультету ветеринарної медицини взяли участь у змагання[ 63-ої спартакіади студентів НУБіП України 2019-2020 навчального року з гирьового спорту.
Змагання особисто-командні проводилися у одній вправі – «ривок» або піднімання гирі почергово лівою і правою рукою, час на виконання вправи – до 12 хвилин, кількість разів зміни рук без обмежень. У змаганнях брали участь збірні команди студентів ННІ, факультетів. Склад команди: без обмежень, змагання проводилося серед чоловіків у 7 вагових категоріях: 63, 68, 73, 78, 85, 95, +95 кг, вага гирі 20 кг, а також серед жінок у 4 вагових категоріях: до 58 кг, до 63 кг, 68 кг, +68 кг, вага гирі 12 кг.
У кожній ваговій категорії за найбільшою сумою підйомів визначалася особиста першість. Командний залік визначався за найбільшою сумою очок, набраних 6-ма кращими спортсменами команди за таблицею Сінклера.

Студенти гідно представили факультет. Так, у ваговій категорії до 63 кг Юрій Літвінчук зайняв - 1 місце, а Олександр Делих - 3 місце. У ваговій категорії до 78 кг Сергій Москаленко зайняв - 1 місце, піднявши 198 разів гирю, а Микола Лебедєв - 2 місце. Олександр Короткий зайняв - 1 місце у ваговій категорії до 85 кг, піднявши 248 разів гирю.
Хочеться відмітити Василя Короткого, який змагався у ваговій категорії +90 кг: з-поміж всіх учасників змагань саме він більшу кількість разів (270) підняв гирю і зайняв у своїй категорії - 1 місце.
В командному заліку наш факультет 2 рік поспіль зайняв 4 місце.
Вітаємо переможців і всіх спортсменів, які взяли участь в таких нелегких змаганнях та бажаємо подальших перемог і не зупинятися на досягнутому.

Дякуємо вболівальникам за підтримку команди факультету ветеринарної медицини.