ВИЇЗНЕ ЗАНЯТТЯ В УКРАЇНСЬКУ ЛАБОРАТОРІЮ ЯКОСТІ І БЕЗПЕКИ ПРОДУКЦІЇ АПК

23 жовтня 2021 року
м. Київ, НУБіП України, Українська лабораторія якості і безпеки продукції АПК

 

22 жовтня 2021 року магістри факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК, спеціальності 152 «Метрологія та інформаційно-вимірювальна техніка» провели практичне заняття на базі Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК Національного університету біоресурсів і природокористування України із викладачами кафедри стандартизації та сертифікації с.-г. продукції Ольгою Прядко, Ольгою Самойліченко, Юлією Сливою, Леонорою Адамчук та Тетяною Розбицькою.


   

Тема заняття: методи прийняття рішень у акредитованих випробувальних лабораторіях відповідно до вимог Настанови щодо правил прийняття рішення та висновків щодо відповідності ILAC-G8 : 09/2019 та стандарту ДСТУ ISO Guide 98-4 : 2018 Невизначеність вимірювання. Частина 4. Роль невизначеності вимірювань під час оцінювання відповідності.

Метою виїзного заняття було опрацювання національних стандартів: ДСТУ EN ISO / IEC 17025 : 2019 «Загальні вимоги до компетентності випробувальних та калібрувальних лабораторій»,  ДСТУ ISO 9001 : 2015  «Системи управління якістю. Вимоги», а також методи прийняття рішень у акредитованих випробувальних лабораторіях.




Начальник науково-організаційного відділу систем управління, стандартизації та метрології, якому надано повноваження для забезпечення впровадження системи управління та її постійного функціонування, в тому числі розгляд скарг, рекламацій та пропозицій від замовників та персоналу, Тетяна Колесникова розповіла магістрам про практичні аспекти забезпечення впровадження системи управління менеджменту, особливості підтримання цілісності та керованості, управління процесом документообігу, організації та проведення аудитів, вимоги до документування компетентності, компетенції, кваліфікації персоналу.





Студенти мали змогу ознайомитися з прикладами виконання вимог стандарту ДСТУ EN ISO / IEC 17025 : 2019 у Науково-дослідному відділу хроматографічного та спектрального аналізу під керівництвом Мідик С.В. в частині ведення первинних записів, моніторингу достовірності, управління обладнанням та метрологічною простежуваністю.



   

Окрему подяку за цінну інформацію і практичний досвід, що отримали майбутні менеджери з якості хочеться висловити керівництву лабораторії в особі директора Української лабораторії якості і безпеки продукції АПК Валентини Корнієнко та особисто начальнику науково-організаційного відділу систем управління, стандартизації та метрології Тетяні Колесниковій.

 

 

 

Магістри 2 року навчання

 кафедри стандартизації та 
сертифікації с/г продукції

 

Захисти дисертаційРегіональні навчальні заклади (синій)Набір на навчання (синій)_2015

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook