Передвеликодній майстер-клас з писанкарства

1 травня 2024 року

 

1Писанкарство - це давня українська традиція розписування писанок, яка має велике значення в культурі та національному спадку України. Писанка - це яйце, зазвичай куряче, що розфарбоване за допомогою воску та спеціальних барвників.

Основні етапи традиційного писанкарства включають: підготовку яєць, розміщення воску, фарбування, видалення воску, обробку поверхні.

Писанкарство в Україні має глибокі символічні значення. Візерунки на писанках можуть відображати різноманітні мотиви, такі як рослинний орнамент, сонце, зірки, птахи тощо, які символізують життя, родючість, щастя та інші позитивні аспекти.

Ця традиція передається з покоління в покоління і є важливим елементом української національної ідентичності, особливо під час святкування Великодня.

16

347811121914172113189102

Майстер-клас у краєзнавчому музеї 30 квітня відвідали: директорка Світлана ПИЛИПИШИН, заступниця з виховної роботи Галина ПРОЦИК, завідувачки відділень Маріанна МИХАЙЛИШИН та Ірина ТЕРНОВА, завідувачка канцелярії Лідія СТРІЛКА.

56

Дякуємо усім працівникам Бережанського краєзнавчого музею й особисто Наталії БОЙКО за запрошення, за чудовий час з Вами й усіма гостями, за емоції!

Захисти дисертаційНабір на навчання (синій)_2015Регіональні навчальні заклади (синій)

Натисніть «Подобається», щоб читати
новини НУБіП України в Facebook