Кафедра фізики брала участь в офіційній зустрічі зі співробітниками Черкаського національного університету

Кафедра фізики навчально-наукового інституту енергетики, автоматики і енергозбереження в складі делегації Національного університету біоресурсів і природокористування України 10 січня 2026 року брала участь в офіційній зустрічі з керівним і викладацьким складом Черкаського національного університету імені Богдана Хмельницького. Делегацію НУБіП України очолив проректор з науково-педагогічної роботи та розвитку, доктор економічних наук Сергій Кваша.
Захід модерував проректор ЧНУ ім. Б. Хмельницького Василь Мойсієнко.
Учасники зустрічі зосередилися на трьох тематичних напрямах.
У сфері наукової діяльності розглянули питання підготовки науково-педагогічних працівників та особливості набору до аспірантури.

Було приділено увагу також розвитку міжнародної освітньої діяльності, а саме: питанням академічної мобільності для викладачів і студентів.
Неабияку зацікавленість викликала тема підготовка кадрів та обмін досвідом у галузі економічної та аграрної освіти, де напрацювання НУБіП є особливо цінними для ЧНУ.
Проректор НУБіП Сергій Кваша поінформував присутніх про результати наукової діяльності НУБіП України.
Окрему увагу приділили питанням регіонального розвитку.
На завершення офіційної частини гості отримали пам’ятні подарунки від ЧНУ.