Стартувала сертифікаційна програма «Менеджер персоналу та кадровий документообіг»

26 травня 2026 р. на базі ННВЛ «Бізнес-аналітики» кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Національного університету біоресурсів і природокористування України розпочато навчання за сертифікатною програмою «Менеджер персоналу та кадровий документообіг». Це перший набір слухачів курсу, що реалізується у партнерстві з Товариством Червоного Хреста України в межах програми «Перезавантаження: розширення можливостей для працевлаштування».


Метою програми є надання учасникам сучасних знань і практичних навичок у сфері управління персоналом, кадрового адміністрування та трудового законодавства, необхідних для подальшої професійної діяльності у сфері HR. Програма розрахована до грудня 2026 року із загальним бюджетом 300 тис.грн.


Навчання проводять провідні фахівці університету: проф., д.е.н., професор кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Тетяна Леонідівна МОСТЕНСЬКА та доц., к.е.н., доцент кафедри адміністративного менеджменту та зовнішньоекономічної діяльності Олександра Сергіївна РАЛКО. Також до реалізації програми будуть залучені спеціалісти кадрових служб і професійні юристи, які поділяться практичним досвідом та актуальними кейсами.


Курс триватиме до початку липня 2026 року. За результатами успішного завершення навчання учасники отримають сертифікати та комплекс необхідних компетентностей для роботи у сфері управління персоналом і кадрового документообігу.

Бажаємо всім учасникам успішного навчання, професійного розвитку та плідної роботи!

Олександра РАЛКО,
доцент кафедри адміністративного менеджменту та ЗЕД