Консультативна практика майбутніх психологів
У червні розпочалася виробнича (консультативна) практика здобувачів спеціальності "Психологія". Третьокурсники зібрадися на настановчу зустріч, що передувала їхньому відрядженню на бази практики.
Під час заходу доцентом кафедри охорони праці та біотехнічних систем у тваринництві Тетяною ЗУБОК було проведено інструктаж з охорони праці та безпеки життєдіяльності, а також керівник практики, асистент кафедри психології Людмила КУЦЕНКО, ознайомила здобувачів освіти, з програмою практики, вимогами до її проходження, особливостями професійної діяльності психолога-консультанта та критеріями оцінювання результатів здобувачів.
Особлива увага була зосереджена на питаннях професійної етики, конфіденційності, відповідальності психолога та формування навичок рефлексії, які є невід'ємною складовою майбутньої професійної діяльності.
Бажаємо нашим студентам цікавого професійного досвіду, впевненості у власних силах, нових відкриттів та успішного застосування отриманих знань на практиці!
Нехай ця практика стане важливим кроком на шляху до професії, яка допомагає людям знаходити внутрішні ресурси, долати труднощі та відкривати нові можливості для розвитку.