25 листопада 2025 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Біобезпека та «Єдине здоров’я»

Шановні колеги!
25 листопада 2025 року відбудеться Міжнародна науково-практична конференція «Біобезпека та «Єдине здоров’я»
Факультет ветеринарної медицини Національного університету біоресурсів і природокористування України разом з Науково-методичним центром ВФПО та факультетом ветеринарної медицини Білоцерківського національного аграрного університету проводитиме Міжнародну науково-практичну конференцію «Біобезпека та «Єдине здоров’я».
Мета заходу – обговорення освітньо-наукових аспектів щодо біобезпеки та біозахисту, харчової безпеки, благополуччя тварин, прийнятих у світовій практиці, спрямованих на запобігання можливим негативним наслідкам для живих систем та на реалізацію принципів «Єдиного здоров'я».
Модератори заходу:
Віталій НЕДОСЄКОВ, професор кафедри ветеринарної епідеміології та охорони здоров’я тварин, НУБіП України;
Тарас ЦАРЕНКО, кандидат ветеринарних наук, доцент, декан факультету ветеринарної медицини, Білоцерківський НАУ.
Основні напрями конференції
-
Єдине здоров'я
-
Благополуччя тварин
-
Біологічна безпека
Календар міжнародної конференції:
приймання заявок на участь у конференції – до 24.11.2025;
Початок роботи конференції
25 листопада 2025 р. о 10.00
Робочі мови конференції: українська, англійська.
Форма участі у конференції:
Конференцію буде проведено в ONLINE-режимі на платформі ZOOM.
-
публікація тез;
-
доповідь в ONLINE-режимі;
-
участь без доповіді та публікації в ONLINE-режимі.
Реєстрація учасників конференції проводитиметься за електронним посиланням https://nmc-vfpo.com/tdz8
УВАГА! Реєстрація, виключно, спікерів (доповідачів) конференції за посиланням https://forms.gle/72u2CoRVkZ8fKrXW7
Напередодні заходу учасникам онлайн на електронну адресу, зазначену у реєстрації, надійде посилання, програма конференції та впродовж 10 робочих днів від дня проведення заходу ‒ сертифікат.