Новий етап життя: перша кураторська година для першокурсників факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК
05 вересня 2025 року відбулася перша кураторська година для здобувачів вищої освіти першого року навчання, третьої групи факультету харчових технологій та управління якістю продукції АПК.
Зустріч була організована наставницею академічної групи, доцентом кафедри технології м’ясних, рибних та морепродуктів Оленою ОЧКОЛЯС, і пройшла у теплій та водночас продуктивній атмосфері. Першокурсники зробили свій перший крок у нове студентське життя, тож головною метою зустрічі було допомогти їм адаптуватися до умов університетського середовища.
Під час спілкування кураторка ознайомила студентів із основними правилами навчального процесу та вимогами до академічної доброчесності. Особливу увагу було приділено питанням безпеки: дотриманню правил під час повітряних тривог, своєчасному прямуванню до укриттів та відповідальному ставленню до власного життя і здоров’я.
Окрім організаційних моментів, наставниця підкреслила важливість активної участі студентів у житті факультету та університету, наголосила на ролі взаємопідтримки в колективі й закликала молодь сміливо користуватися можливостями для розвитку у науковій, творчій та громадській діяльності.
Студенти активно долучалися до розмови, ставили запитання щодо навчального процесу та особливостей університетського життя. Багатьох цікавили можливості для участі у студентському самоврядуванні, наукових гуртках та культурних заходах. Такий інтерес свідчить про готовність першокурсників не лише здобувати знання, а й бути частиною великої університетської родини.
Окремим блоком було розглянуто тему формування особистої відповідальності. Кураторка наголосила, що університет — це середовище, де кожен здобувач має можливість проявити себе, але водночас саме від його ініціативності, дисциплінованості та працьовитості залежатиме успіх у навчанні та майбутній професійній діяльності.
Завершилася кураторська година дружнім обговоренням планів на семестр і побажаннями продуктивного та цікавого навчального року. Зустріч стала гарним стартом для студентів і допомогла закласти фундамент для подальшої співпраці та розвитку групи.