Триває співпраця кафедри міжнародних відносин і суспільних наук із Київською школою дипломатичних мистецтв
Започаткована у вересні 2022 р. співпраця викладацького та студентського складу із Київською школою дипломатичних мистецтв (КШДМ) логічно була документально зафіксована Меморандумом про співпрацю зацікавлених сторін. Співпраця здійснюється за сприяння голови КШДМ, кандидата історичних наук Дмитра Іщенка та виконавчої директорки КШДМ Оксани Забузової. Угода передбачає конструктивну взаємодію для підвищення ефективності підготовки фахівців з вищою освітою та сприяння їх практичній підготовці в процесі професійної діяльності у сфері міжнародних відносин. Серед напрямків співпраці: обмін досвідом та знаннями, обмін інформацією про плани діяльності, спільні проєкти і програми, розроблення пропозицій та рекомендацій щодо вдосконалення освітніх програм, за якими здійснюється підготовка фахівців у сфері міжнародних відносин, організація та проходження практики студентства тощо. Зокрема, Оксана Забузова, уповноважена особа від Школи, цьогоріч працюватиме зі студентами другого курсу бакалаврату в рамках інформаційно-аналітичної практики.


Кафедра міжнародних відносин і суспільних наук запросила представників Школи відвідати наш університет. Оксана Забузова зустрілася із Вікторією Хвіст, завідувачем кафедри, та Оксаною Силкою, професором кафедри, Людмилою Лановюк, доцентом кафедри, у стінах НУБіП. Обговорили практичні види діяльності участі Школи в рамках проєкту Erasmus+ напряму Жана Монне «Переговорна дипломатія ЄС і України в аграрній сфері» (EUNDAS), який реалізується кафедрою. Поміркували й з приводу можливої гарантії якісної підготовки фахівців з міжнародних відносин в НУБіП зі сторони Школи як одного із стейкхолдерів спеціальності.