Навчальна практика з ботаніки

Доцентом кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції Анатолієм ТЕРТИШНИМ була проведена навчальна практика з ботаніки для здобувачів вищої освіти 1 курсу денної форми здобуття вищої освіти освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів «Захист і карантин рослин» освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності «Агрономія» факультету захисту рослин, біотехнологій та екології з 01.06 по 05.06.2026 року.


Базою практики був ботанічний сад НУБіП України (навчальний корпус 1, к. 111, 115). Студенти ознайомилися з фіторізноманіттям, виготовили та змонтували гербарій, поглибили інтегральну та загальні компетентності та досягли програмних результатів навчання, зокрема, застосовувати отримані теоретичні знання у практичних ситуаціях для майбутньої професійної діяльності.


Сумлінно працювали всі, особливо слід відзначити Дмитра ГАНСЬКОГО, Павла ГОРБАЧЕВСЬКОГО, Анастасію КВАСОВУ, Мартинову Ангеліну, Дар’ю МУХУ, Анастасію ТОМИЛЕЦЬ.

Анатолій ТЕРТИШНИЙ,
доцент кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції