Навчальна практика з ботаніки
Доцентом кафедри ботаніки, дендрології та лісової селекції Анатолієм ТЕРТИШНИМ була проведена навчальна практика з ботаніки для здобувачів вищої освіти 1 курсу денної форми здобуття вищої освіти освітньо-професійної програми підготовки бакалаврів «Захист і карантин рослин» освітнього ступеня «Бакалавр» спеціальності «Агрономія» факультету захисту рослин, біотехнологій та екології з 01.06 по 05.06.2026 року.
Базою практики був ботанічний сад НУБіП України (навчальний корпус 1, к. 111, 115). Студенти ознайомилися з фіторізноманіттям, виготовили та змонтували гербарій, поглибили інтегральну та загальні компетентності та досягли програмних результатів навчання, зокрема, застосовувати отримані теоретичні знання у практичних ситуаціях для майбутньої професійної діяльності.
Сумлінно працювали всі, особливо слід відзначити Дмитра ГАНСЬКОГО, Павла ГОРБАЧЕВСЬКОГО, Анастасію КВАСОВУ, Мартинову Ангеліну, Дар’ю МУХУ, Анастасію ТОМИЛЕЦЬ.