Зустріч зі студентами ВСП «Горохівський фаховий коледж ЛНАУ»: розкриваємо всі можливості для вступу на факультет тваринництва та водних біоресурсів НУБІП України
Ознайомлення з можливостями навчання в Національному університеті біоресурсів і природокористування України і особливостями вступної кампанії – тема зустрічі науково-педагогічних працівників кафедри технологій у тваринництві зі студентами старших курсів ВСП «Горохівський фаховий коледж ЛНАУ». За повного розуміння як етапів вступу, вимог до документів, так і можливостей навчання, практики та подальшого працевлаштування шанси на кар’єрний успіх зростають, а подальший професійний шлях буде успішним.
Кафедра технологій у тваринництві має успішний досвід співпраці з багатьма фаховими коледжами, які готують спеціалістів для тваринницької галузі – випускники успішно продовжують навчання на факультеті тваринництва та водних біоресурсів.
25 лютого 2026 року відбулась чергова зустріч зі студентами ВСП «Горохівський фаховий коледж ЛНАУ», які здобувають освітньо-професійний ступінь «Фаховий молодший бакалавр» за освітньо-професійною програмою «Виробництво і переробка продукції тваринництва». Захід був спрямований на ознайомлення молоді з освітніми програмами університету, можливостями для професійного розвитку та перспективами кар’єрного зростання.
Під час зустрічі студентам були презентовані освітні програми підготовки бакалаврів за спеціальностями Н2 «Тваринництво» та Н5 «Водні біоресурси і аквакультура», деталізовані особливості проведення вступної кампанії 2026 року, представлені сучасні лабораторії та виробничі об’єкти факультету, спортивні зали та гуртожитки. Особливу увагу було приділено дослідницьким проєктам, у яких студенти можуть брати участь, практикам на підприємствах та міжнародному обміну.
Навчання в університеті – це не лише лекції та лабораторні заняття. Кожен студент має можливість поєднувати академічний розвиток зі спортом і культурним життям: від відвідування спортивних секцій і турнірів до участі в театральних постановках, мистецьких гуртках і студентських фестивалях. Такий баланс допомагає не тільки підтримувати фізичну форму та енергію, але й розвивати креативність, комунікативні навички та вміння працювати в команді – компетенції, які стануть у пригоді в майбутній професії. Саме в нашому Університеті таких можливостей для студентів вдосталь.
Викладачам і студентам коледжу заздалегідь були надіслані інформаційні матеріали про університет, факультет, спеціальності, за якими ведеться підготовка, проведення підготовчих курсів, тому під час спілкування були надані додаткові роз’яснення, уточнення, відповіді на найбільш хвилюючі для майбутніх абітурієнтів питання.
На завершення зустрічі спікери запросили майбутніх студентів до відвідання Університету – за будь-яких обставин ми готові до зустрічі й змістовного спілкування. Студенти висловили вдячність за цікаву та конструктивну зустріч, а команда кафедри технологій у тваринництві залишилася враженою активністю і зацікавленістю молоді.
Висловлюємо щиру подяку адміністрації і викладачам коледжу, і, передусім, методисту відділення технологій в агрономії та тваринництві Надії Сидорівні Загоруйко за організацію зустрічі та співпрацю